Yeni Blogger Temaları

YENİ BLOGGER TEMALARI

Kısa bir süre önce Blogger yıllar sonra yeni temalarını duyurarak herkesi sevindirdi!..
Günümüzün ihtiyaçlarını bir çok anlamda karşılayan yeni temaları biraz inceleme imkanım oldu oldukça güzel ve temiz bir görünüme sahipler.

Temalarda kullanılan fontlar ve genel görünümü bir çok tarz blogun ihtiyaçlarına karşılık verebilir dediğim gibi bunların içinden blog sahibi bir çok seçenek ile blogunda istediği değişiklikleri yapmakta zorlanmayacaktır.Yeni temalar dört adet olmakla beraber bu dört temanın çeşitli renk paletleri de mevcut.


Kumanda paneline geçiş yaptığınzı takdirde Şablon tasarımcısı'na tıkladıktan sonra karşınıza sayısız seçenek imkanı çıkacaktır.

Bunlardan bazıları yazı stili/boyutu/rengidir.
Biraz daha incelerseniz eklentilerinizin de bir çok özelliğini değiştirebilir sizi daha çok ifade eden ayarlar yapabilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde yeni temaların uygulaması ile ilgili ayrı ayrı yayınlar hazırlayıp daha detaylı anlatmaya çalışacağım.

Yeni temaların içinde en çok tercih edilen şüphesiz Empori teması oldu.
Temaların genel görünümü dışında yapılabilecekleri tek tek ele alarak onların yakından tanıma ve anlama imkanımız olacaktır.

Henüz çok yeni ve alışılmış temalardan farklı olduklarından birç çok kişi mesafeli bakıyor olabilir şahsen ben de böyle bir tavır içindeyim biraz..Ancak Blogger'in uzun yıllar sonra böyle bir yeniliği bize sunması sebebiyle ayrıca mutluyum.

Sizler yeni temaları nasıl buldunuz,size hitap eden blogunuza yakışacağını düşündüğünüz temalar var mı?


Gözlerinden Öper
Gözlerinden Öper

Her güzelliğe koşar adım gözlerim sanki bir şeyde güzellik bulamazsam çirkinliği tasdiklemiş gibi bir duyguya kapılıyorum ve bu duyguyu hiç sevmiyorum..

4 yorum:

 1. Aslında güzel temalar..İçeriği ön plana çıkaran ve hızlı temalar. O kadar çok tema değiştirdim ki yine araştırmalara girmek istemiyorum ama bir daha değiştirmeye karar verirsem bu temalardan birini değerlendirebilirim. Teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şu anda kullanımda olan temayı çok sevdim ben tamamen beklentilerime uygun yeni temalar biraz hayal kırıklığına uğrattı beni açıkçası alışkın olmadığımız bir düzeni var yani sevdim mi sevmedim mi tam bilemedim.

   Sil
 2. Benim de bir ara bu tema işine el atmam lazım...

  YanıtlaSil