Yorum Kutusuna Aktif Link/Bağlantı Nasıl Eklenir?

Bu yeni bloğun yeni takipçileri dışında tanıdığım ve bloglarına kolayca erişebildiğim arkadaşlar var...yeni takibe alanları izleyiciler eklentisinden ulaşmaya çalışsam da bloglarına ulaşmak ve onları takibe almak imkansız oluyor.

Neden?

Profilinize baktığım zaman blog ile kullanılan profil ismi farklı olabilir dolayısıyla da sizi takip edemiyorum
İkincisi profilinizde kendinizi takibe almadığınız için sahip olduğunuz blog haliyle görünmüyor.


Google+ profiline geçiş yapmış olanları takibe almam çok daha kolay olabiliyor bu yüzden ancak Google+ profili henüz oluşturmayıp sayfama gelip takibe alanları nasıl izleyeceğim?

Güzel soru..


Konu sadece izleme ile ilgili sıkıntılar değil diyelim ki başka bir konu ile ilgili yorum yaparken yorum kutusuna aktif link eklemek gerekebiliyor bazen.
Yorum kutusuna aktif link nasıl eklenir?..bunu öğrenmemiz lazım bu yüzden bugün hem sizi takip etmem için yorum kutusuna bırakacağınız aktif blog linklerinize ihityacım olacak bu yüzden eklemenizi rica ediyorum hem de zaman içinde yorum içine link eklemek için bu yayından faydanlanmamızı ümit ediyorum..

Söz uzadı ama boş şeyler anlatılmadı ..sıra yorum kutusuna nasıl link eklenir onu görelim..

Yorum kutusuna eklemek istediğiniz bağlantı/linki yorum yazarken aşağıdaki kodu yorumunuzun içinde kullanın:


 <a href="http://linkiniz.com/">Link adı</a> 


Linkiniz yazan yere örneğin blog adresinizi girebilir Link adı yazan yere de blog adınızı girerek yorum kutusuna aktif link yani bağlantı eklemiş olursunuz..

Yorum kutusuna linklerinizi bekliyorum..sizi takip etmem için ve burada bloğunuzun aktif bir linki olması için lütfen yorum kutusuna blog adresinizi girin..

Kolay gelsin :)


Gözlerinden Öper
Gözlerinden Öper

Her güzelliğe koşar adım gözlerim sanki bir şeyde güzellik bulamazsam çirkinliği tasdiklemiş gibi bir duyguya kapılıyorum ve bu duyguyu hiç sevmiyorum..

14 yorum:

 1. Ben bir deneyeyim istedim yapabildim mi acaba :D

  herteldenşef

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet!..başarılı!
   İzlemeye de alabildim ne güzel :)

   Sil
 2. Özellikle yazının başında yaptığın uyarı çok önemli..Bazen blog sayfamı takip edenleri bulmakta zorlanıyorum. Bu uyarıyı dikkate alırlarsa birbirimizi bulmamız daha kolay olur.
  Doğuş Hakan Yılmaz

  YanıtlaSil
 3. türkçe miydi buuuuu, yabancı dil gibiydiii :)

  YanıtlaSil
 4. Gerçi benim profilde bir sorun olmadığını düşünüyorum ama yine de yapalım linki :)
  Momentos

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Profilinden bloguna ulaştım ama linkte bi hata vardı:(

   Sil
 5. Ya ben bunu hiç aklımda tutamıyorum, gidip bir kayıt açıp orada linki veriyorum, sonra htmlsini kopyalayıp yoruma yapıştırıyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağ tarafa ekleyeceğim bu yayını bende aklımda tutamıyorum ki tutulamaz da zaten az bu tür yayın daha girince sağ tarafa listelerim ordan alırsın kolayca :)

   Sil
 6. Bir deneme yaptım. Bakalım başarılı olabilmiş miyim? :)
  Bir Tutam Karınca

  YanıtlaSil