İleri Teknoloji Çalar Saatler-Uyanıyor Musun Uyanmıyor Musun?


Teknoloji oldukça ilerledi ancak insanoğlunu uykudan uyandıracak kadar değil,bazen..
Dolayısyla araştırmalar devam etmekte ve tasarımcılar son model çalar saatler üretmek için ellerinden geleni yapmaya devam ediyor..
Bir türlü yeni güne gözünü açamayanlar,nazlananlar,uyanmayı bir türlü başaramayanlar için çeşit çeşit çalar saatlere gelin bir göz atalım

Bir kaçı ise gerçekten ''bu çok iyiymiş'' dedirten türden,bakınız;

Wake Up Light

Uyuduğunuz odaya gün ışığına benzer bir ışıkla nazikçe uyandıran alarm saati..Beech message click clock

Odanın sıcaklığını,havanın sıcaklığını gösteren arzuya göre de evdekilere kısa mesaj veya not bırakmanıza imkan veren saat.

Ruggie

Üzerine ayağını basmadan durmayan çalar saat belki de hepsinden en etkilisi..
Yataktan kalktığına emin olana dek,çalar,çalar,çalaar :)Philips HF3520

Uuyandırmaya çalışırken uyanışlara düşman kılan çalar saatleri sevmeyenler için,doğa sesleri ve güneş ışınları ile uyandıran saat..
Propeller

Uyanış saati gelip çattığında odanın içinde duvardan duvara çarpıp duran bu saat eminim ki herkesi uyandıracak kapasiteye sahip..ama neşeli ama gergin orayı bilemem :)Shooting Alarm Clock

Her sabah ajan gibi uyanmak isteyenlerin saati bu olsa gerek..


Sensorwake


Nane kokusu,deniz kokusu,tost :) veya kahve kokusu ile uyandıran saat..favorimdir kendisi..Terlik atanı veya su ile ıslatanı üretilmemiş henüz yalnız..duyurulur..


Gözlerinden Öper
Gözlerinden Öper

Her güzelliğe koşar adım gözlerim sanki bir şeyde güzellik bulamazsam çirkinliği tasdiklemiş gibi bir duyguya kapılıyorum ve bu duyguyu hiç sevmiyorum..

6 yorum:

 1. Ben öyle bir saat istiyorum ki Bilgiç'i uyandırsın ama o arada başka kimseyi rahatsız etmesin. Cimdikleyen falan mı lâzım acaba :D

  YanıtlaSil
 2. Ruggie kesinlikle iyiymiş,Propeller ise yok artık dedim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ruggie iyi düşünülmüş❤

   Sil
  2. Basmadan peşini bırakmıyor akıllı şey :)

   Sil
 3. Ben ayak basılandan alayım başka türlü cok zor kalkarım hele o kokulara falan aslaaaa:) Işık da olsa pek uyanmam :) benı cok rahatsız edecek bır alet üretesinler artık :)

  YanıtlaSil