Dünyadan Sesler-Bir Youtube Kanalı


Dünyadan göçerken yanıma almak istediğim şarkılar var.
Kaliteli bir kanal bulanın sözleridir bunlar.Müzik dediğin dinlerken ruhuna dokunmalı daldırmalı düşüncelerini,kalbini kemirmeli ama acıtmamalı.
Keyif vermeli,kenarda köşede dinlemek için kuvvetli bir neden olacak kadar da etkili olmalı.
Müzik zevkimi pekiştiren ve bambaşka müzikler keşfetmeme sebep olan muazzam bir kanal tavsiyem var bugün.
Tarzlar değişik olmasına rağmen parçalar arası geçişler hoş bir süpriz oluyor,şaşırtıyor ama hoş bir şekilde..
Dinlemek için her hangi başka bir şarkı arayışına girmiyorsunuz,dinledikleriniz müzik ihtiyacınızı öyle karşılıyor ki,yeterli bulup bu kanal bile bana kafi diyorsunuz..

Bu uzunca girişten sonra en sevdiğim parçalardan üç tane ekleyip kanalın adını paylaşıyorum ve sizi kendinizle başbaşa bu güzel ezgiler deryasında kulaç açmanız için çekiliyorum...DÜNYADAN SESLER-YOUTUBE


''Unutma ki insan garip ve aciz olduğu için sürekli gelişmeye ihtiyaç duyar..
Garip ve aciz ama yetersiz değildir yine de hep gelişmektir arzusu..
Ya yükselecek göğe ya da yerin en dibine en derinine inecek,ama hep arayacak sürekli çoğalmak için sürekli gelişmek için arayacak daima,dünyanın son anına kadar çabası hep bu olacak....''


Favori parçalarımı dilerim kki beğenmişsinizdir,beni benden alan benim için çok özel olan parçalardı,siz de favori parçalarınızı yorum olarak paylaşabilirsiniz.


Gözlerinden Öper
Gözlerinden Öper

Her güzelliğe koşar adım gözlerim sanki bir şeyde güzellik bulamazsam çirkinliği tasdiklemiş gibi bir duyguya kapılıyorum ve bu duyguyu hiç sevmiyorum..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder