Kararsızlık Kötü Bir Şeydir Denemeyin-Hasbihal


Türkiye çok sıcakmış,hem sıcak hem de nem oranı yükselmiş..arkadaşlar yapış yapış mesajlar gönderdi piştik eridik dediler..Allah yardımcınız olsun diyelim çok şükür ki en azından Ramazan serin geçti sizi avutur mu biraz olsun rahatlatır mı bilmem ama oruç da olabilirdi bu sıcaklarda..Allaha hamd olsun..

Sabah bu yazıyı yayına alacaktım ancak dedim ki arkadaşlar sıcaktan bunalmış küçük bir gölge serin bir köşe arayışında sen de yorma onları:)

İşte burdayım tekrar ve inşallah hep burda olacağım..

..

Sonuç?

Kararsızlık kötü bir şeydir,yeltenmeyin..biraz düşündüm biraz istişare ettim isminden dolayı içime daha çok sinmesinden dolayı dolayı da dolayı :) bu blogda yazmaya karar kıldım..

Şimdi blogların kapalı ulaşamıyorum diyenler var evet diğeri kapalı bu açık olacak her ne kadar fotoğraf bloğu dememe rağmen arzu ettiğim kadar fotoğraf çekemeyen biri olsam da yine elimde çok fotoğraf ve paylaşacak bi dolu yayınım var ❤

Kararsızlık kötüdür dediğim gibi insanı yıpratır yol aldırmaz alınan yolu da keser bazen emekleri zayi eder ben ettim siz etmeyin..

Türkiye'de olan herkese tekrar sabırlar diliyorum,saygılarımla.

Sevgi
Gözlerinden Öper
Gözlerinden Öper

Her güzelliğe koşar adım gözlerim sanki bir şeyde güzellik bulamazsam çirkinliği tasdiklemiş gibi bir duyguya kapılıyorum ve bu duyguyu hiç sevmiyorum..

12 yorum:

 1. En kötü karar bile bazen kararsızlıktan daha kötüdür diye düşünüyorum.Evet,buralar çok sıcak.Ama yapacak birşey yok.:)Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Küçük şeylere büyük enerji harcıyorum bazen..Allah kolaylık versin dilerim en azından geceler serin olur.
   Benden de sevgiler.

   Sil
 2. Hoşgeldin canım benim 😊 kararsızlık bazen insanın içi kararıyor ama en önemlisi küçük kararlar olması dileğiyle Rabbim güzel görenlerden eylesin inşallah bizden de kocaman sevgiler 😊 yakında Yağmur bekleniyor inşallah biraz olsun serinleriz 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Özlem o yağmuru nasıl beklediğinizi tahmin edebiliyorum inşallah temiz bir rahmet indirsin Allahım inşallah(amin)..
   Kararsızlık dediğin gibi insanın içini karartıyor ki ben karar almada zorluk çekmedim hayatımda ama bu sefer öyle oldu hayırlısı diyeyim arkadaşım hoş buldum sizinle olmak beni mutlu ediyor sevgiler❤

   Sil
 3. sıcaktan evde yastık çarşaf ıslanıyor yaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Anlaşılan yağmur yağmadı:(

   Sil
  2. sürekli su gibi ter akıyor yaaa sabah uyandığımızda yatak sırılsıklam :)

   Sil
  3. Allah yardımcınız olsun yağmur yağar inşallah inşallah serinler biraz oraları.

   Sil
 4. Gönlünden ne geçmiyorsa o olsun. Hangısınde mutlu olacaksan. Sen biliyorsun 😉😍

  YanıtlaSil
 5. Sen yaz da, nereye yazarsan yaz, ben okurum :D

  YanıtlaSil